Domov v pasivním domě

Jak jsem postavil pro rodinu pasivní dům, ve kterém šťastně žijeme.

 

Pokud potřebujete podpořit při rozhodování o pasivním domě

nebo jen chcete vědět víc a zajímá vás praktická zkušenost,

eBook "Domov v pasivním domě" je přesně pro vás.

 

Co vám eBook dá?

Ujasníte si svůj záměr ohledně bydlení

Zjistíte, jestli je pasivní dům pro vás to pravé

Dozvíte se praktické zkušenosti ze stavby

Zjistíte, na co je třeba dát si pozor a pohlídat

Co eBook obsahuje?

 

 • 1
  Zkušenost se stavbou pasivního domu
  V eBooku se na 66 stranách dozvíte o tom, co je to skutečný pasivní dům a co vše je třeba pro jeho stavbu udělat. Jednotlivé kapitoly jsou doplněny o 60 fotografií stavby včetně komentářů.
 • 2
  Pět obsahem nabitých kapitol
  V pěti kapitolách se dozvíte o teorii pasivního domu a o tom, jak pasivní dům vznikl. Poté se přesuneme k vlastní stavbě, přes proces přípravy se dostaneme ke hrubé stavbě, technologiím a dokončovacím pracem. Na konec je pro vás nachystaný malý bonus o feng shui a polodrahokamech.
 • 3
  Úkoly ke zpracování
  V jednotlivých kapitolách nenajdete jen inspiraci, ale i konkrétní úkoly k vlastnímu zamyšlení. Po přečtení eBooku a zpracování úkolů bude vědět, co chcete a co vás čeká.

Hledáme s manželem ekologickou a příjemnou variantu bydlení. Myšlenka pasivních domů mě velmi lákala, ale moc jsem o nich nevěděla. eBook "Domov v pasivním domě" mi poskytl ucelené informace a pomohl mi uvědomit si, zda je tato varianta pro nás vhodná. Nadchlo mě, že i pro mě, stavebního laika, byly odborné informace naprosto srozumitelné. A bonusová kapitola o Feng Shui byla jen třešničkou na dortu. Pokud zvažujete, zda je pro vás pasivní dům vhodným domovem, tento eBook vám zodpoví většinu otázek.

Květa Oaklandwww.kvetaoakland.cz

Myslím, že je to velice dobrý "manuál", který by jsi měl přečíst každý, kdo uvažuje o stavbě domu. Je to napsáno lidsky a při tom velice technicky detailně. Plus jste tomu dal duchovní rozměr v podobě Feng Shui. Což je pro mne nové. Co se týče vašeho domu, musím smeknout. Máte to velice promyšlené a precizně udělané. Je vidět, že Vaše možnosti mezinárodní spolupráce se na výsledku velice pozitivně podepsaly. Z Vašeho domu uděláte snadno aktivní dům a s elektromobilem se zbavíte všech závislostí na fosilních palivech. Což je hezká představa.

Martin Poluha

Milo ma prekvapilo, že eBook nie je len nejakým technickým popisom, ale cítiť z neho Vaše nadšenie a odhodlanie. Naozaj máte môj obdiv, že ste boli schopní venovať tomu celému toľko energie, napriek rôznym prekážkam. Páčilo sa mi, že začínate už od prvej myšlienky, vytvárania zámeru a popísali ste aj rôzne prípravné fázy a záver s uplatnením Feng šuej to tiež veľmi zaujímavo doplnil. Celý príbeh je veľmi inšpiratívny a keď raz budeme stavať pasívny dom /už aj o tom sme rozmýšľali/, tak viem na koho sa obrátiť po radu 🙂 Rôzne odborné články, ako by to malo fungovať, si človek nájde kdekoľvek, ale pridaná hodnota eBooku je v tom, že hovoríte s vlastnej skúsenosti, čo v SR a ČR môže veru málokto 🙂 Prajem veľa úspechov a nech sa Vám naďalej dobre býva!

Ivana Tribusováarchitektka, ivanatribusova.sk

 

Vyplněním objednávky získáte na českém trhu jedinečný eBook

v hodnotě 590 Kč.

 

Co si pořídíte za 590 Kč?

 • kino pro celou rodinu
 • večeři pro dva
 • 1/3 nádrže běžného vozu
 • 0,3 m3 tvrdého dřeva na zátop

Nebo eBook "Domov v pasivním domě", který změní váš pohled na to, jak stavět v 21. století.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jindrich@ertner.cz

Jsem tu pro vás, rád vám pomůžu.